Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 4-СТАЕН
град Варна, Виница
500 €
977.92 лв.

(4.17 €, 8.16 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:33 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 79 пъти.
Площ:
120 m2
Етаж:
4-ти от 4

Описание на имота:

Vivahome отдава под наем просторен четиристаен 120кв.м апартамент в кв. Виница!

Предлагаме Ви уникален по рода си, уютен и светъл апартамент с три отделни спални, напълно обзаведен и оборудван с висок клас мебели и уреди. Жилището е разположено на комуникативно и удобно място, в центъра на кв.Виница с възможност за ползване на гараж с двор.

Разпределение:

-->Всекидневна с кухненски бокс
-->Спалня (основна с голямо легло и преход към холната част)
-->Спалня (без преход със собствена тераса)
-->Спалня (без преход с две отделни единични легла)
-->Входно антре (портманто)
-->Санитарен възел
*три отделни помещения(преддверие, баня с вана, тоалет)
--> Тераса обхождаща целия апартамент
--> Гаражно дворно паркомясто с беседки за отдих и барбекю зона

Предимства на имота:
✔️ Просторен и топъл 120 кв.м. (отделна трапезария)
✔️ Напълно обзаведен, готов за нанасяне веднага
✔️ Подходящ за дългосрочен наем
✔️ Климатизиран

Цената е 500EUR
*При наемане на двор подходящ до три коли и ползване на всичко налично в двора се доплаща 150

За повече информация и огледи: Бойко Спасов, 0879-99-11-20

За контакт:
0879991120
Брокер:
Бойко Спасов
0879991120
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 4-СТАЕН
град Варна, Виница
Обява: 2e177850999593005

500 €
977.92 лв.
История на цената
(4.17 €, 8.16 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Виница