Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Варна, м-т Ален мак
375 €
733.44 лв.

(8.33 €, 16.29 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 16:17 на 17 април, 2026 год.
Обявата е посетена 107 пъти.
Площ:
45 m2
Етаж:
3-ти от 5

Описание на имота:

ЕКСКЛУЗИВНО ! ОГЛЕДИ С КЛЮЧ ! ПАНОРАМНА ГЛЕДКА !

Vivahome ОТДАВА ПОД НАЕМ двустаен обзаведен апартамент в района на Ален Мак !

Имотът е разположен на трети жилищен етаж в тухлена сграда в близост до бул. Княз Борис, автобусни спирки, хранителни магазини и на 800м от плажа.

Апартаментът е прекрасно обзаведен и напълно оборудван с всички удобства и електроуреди.
Разполага с входно антре, всекидневна с кухня, спалня, баня с тоалет, килер и тераса.

Подходящ за студенти учащи във Варненски свободен университет!
Свободна за настаняване от 01.04

Цена 375 EUR/месец.
Паркомясто: ДА

За повече информация и огледи: Бойко Спасов, 0879991120

VIVAHOME - комплексни решения в сферата на недвижимите имоти !

Разгледайте и другите ни предложения на www.vivahome.bg
Особености
Обзаведен
С паркомясто
Климатик
За контакт:
0879991120
Брокер:
Бойко Спасов
0879991120
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Варна, м-т Ален мак
Обява: 2c177643184210705

375 €
733.44 лв.
История на цената
(8.33 €, 16.29 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, м-т Ален мак