Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Възраждане 1
125 848 €
246 137.29 лв.

(1 368 €, 2 675.58 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:53 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 54 пъти.
Площ:
92 m2
Етаж:
8-ми от 9
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Vivahome предлага за продажба стилен тристаен апартамент в района на КАТ, разположен в модерна сграда в строеж, която в момента е на етап първа плоча.

Имотът е функционално разпределен:

антре
светла всекидневна с кухненски бокс
две спални
санитарен възел
тераса
мокро помещение
Апартаментът е част от нов жилищен проект, изпълняван с висококачествени материали от доказан строител, с внимание към всеки детайл и съвременна архитектурна визия.

Жилището се отличава с отлично разпределение, правилни форми на помещенията и практично усвояване на пространството, създаващо комфорт и удобство за бъдещите собственици.

Има възможност за закупуване на:

външно паркомясто
подземно паркомясто / гараж
изба
Районът е предпочитан и комуникативен, с бърз достъп до основни пътни артерии, магазини, спирки на градски транспорт, училища и всичко необходимо за комфортен начин на живот.

За повече информация и огледи: Павлин Петков, 0879995866

За контакт:
0879995866
Брокер:
Павлин Петков
0879995866