Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Виница
134 000 €
262 081.22 лв.

(2 233 €, 4 367.37 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:07 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 405 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
1-ви от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2010 г.

Описание на имота:

Vivahome предлага за продажбадвустаен апартамент в тухлена жилищна сграда в кв. Виница !

Имотът разполага с обща площ от 60 м2 и е със следното разпределение:

--> Всекидневна с напълно оборуднвана кухня
--> Спалня
--> Балкон
--> Комбиниран санитарен възел
--> Входно антре

✔Статут 'Апартамент'
✔Югозападно изложение
✔Етаж 1 от 5
✔Слънчев и топъл апартамент подходящ за както за инвестиция, така и за лично ползване !

Перфектна локация - на около 400 метра от автобусна спирка !

Жилището е напълно обзаведено и се продава във вида от снимките, пералня със сушилня, два климатика дайкин, телевизор, вгарден хладилник, вградена съдомиялна, което го прави напълно готово за обитаване или отдаване под наем.

Цена - 134 000 евро

За повече информация и огледи: Бойко Спасов, 087-999-1120

VIVAHOME - комплексни решения в сферата на недвижимите имоти !

За контакт:
0879991120
Брокер:
Бойко Спасов
0879991120
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Варна, Виница
Обява: 1b177667602341001

134 000 €
262 081.22 лв.
История на цената
(2 233 €, 4 367.37 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Виница