Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, м-т Пчелина
114 000 €
222 964.62 лв.

(1 781 €, 3 483.33 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 13:40 на 1 май, 2026 год.
Обявата е посетена 152 пъти.
Площ:
64 m2
Етаж:
Партер от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Vivahome продава 2-стаен имот в новострояща се жилищна сграда в Пчелина с АКТ14!

✔Южно изложение
✔Чиста жилищна площ - 52.30 кв.м.
✔Обща площ - 63.51 кв.м.

В цената получавате:
Затворен тип комплекс, без такса поддръжка.
Безплатно видео наблюдение.
Последно поколение топло и хидро изолационни материали.
- Нови технологии за постигане на минимални последващи разходи.
Енергоспестяващо осветление.

Офертна ЦЕНА - 114 000 EUR
Тухлена сграда в напреднал етап на строителство. Пред АКТ 15 !

За повече информация и огледи: Бойко Спасов, 087 999 1120

VIVAHOME - комплексни решения в сферата на недвижимите имоти !
Разгледайте и другите ни предложения на www.vivahome.bg
Особености
Тухла
Асансьор
С паркинг
За контакт:
0879991120
Брокер:
Бойко Спасов
0879991120
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Варна, м-т Пчелина
Обява: 1b177513500861750

114 000 €
222 964.62 лв.